100 pohádkových knih za 25 let

POHÁDKOVÝ TÝM

Chceme být přínosem pro děti našich dětí, aby mohly mít možnost žít sebenaplňující, štastný a láskyplný život, který stojí za to žít. Chceme, aby děti našich dětí měly jednoduchý život plný zábavy, hravosti a míru, protože jedině tak se mohou věnovat tomu, na čem skutečně záleží a co je pro nás všechny důležité.

Každý kvartál od roku 2020 vydáváme jednu ilustrovanou pohádkovou knihu (brožuru) a jednou ročně ze čtyř brožůr téhož roku jednu knihu. Pravidelně pořádáme semináře pro učitele, vychovatele, trenéry, rodiče a děti, kde jednotlivé transformační metody vysvětlujeme a sdílíme příběhy, jak tyto metody proměňují životy dětí nejen v našich rodinách, ale i ve školách, školkách a zájmových organizacích.


Miroslav Sázovský

Autor pohádek

Chci být příležitostí pro děti mých dětí, aby mohly mít možnost žít život, který stojí za to žít, protože když budou mít ve svém životě štěstí, radost, lehkost, zábavu a bezpodmínečnou lásku, budou se moci věnovat tomu, na čem jim záleží a co je pro ně skutečně důležité. Jedině pak společně změníme náš svět k lepšímu. 

Poděkování

KREATIVNÍ TÝM

Blanka Findejsová

Autorka ilustrací
Nejraději se vyjadřuji svou tvorbou, pokud bych ale měla říci něco k obrázkům v těchto pohádkách, tak je to asi to, že je mým přáním, aby se zvířátka z příběhů stala kamarády všech dětí a nejen dětem pomohla vyřešit různé situace v běžném životě.
Kateřina Studnicová

Kateřina Studnicová

Autorka grafiky
Vidím svět ve kterém dospělí i děti dělají to, co milují a je pro ně důležité a záleží jim na tom, co po sobě zanechají pro druhé. Chci Vám přinášet možnost vychutnávat si život v jeho pestrých barvách, tvarech a neomezených podobách, aby i vy jste si mohli ve svém životě hrát, být kreativní a vyjadřovat tak svoji jedinečnou schopnost a věnovat se tomu, co vás naplňuje a baví, protože tak můžeme náš svět obohatit.

Bez těhchto krásných bytostí by pohádky nevznikly 

PODPŮRNÝ TÝM

❤ Evička, Emilka, Willíček, Katie - Miluji vás ❤

Jak to všechno vzniklo

POHÁDKOVÝ PŘÍBĚH

Takhle to všechno vzniklo 2016
První ilustrace říjen 2019
První tisk květen 2020

VYDANÉ KNIHY

Neexistuje nic, co by se nedalo odpustit, a žádná situace, ve…
190 Kč
Je zbytečné nechávat děti dlouho v jejich zlobě a vzteku.…
190 Kč
Učte děti identifikovat negativní myšlenky, které je napadly těsně před…
190 Kč